Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

مسابقات شبیه سازی فوتبال دو بعدی


شبیه سازی فوتبال دو بعدی یکی از زیر مجموعه‌های مسابقات روباتیک است. در این لیگ که یکی از قدیمی‌ترین لیگ‌ها در مسابقات جهانی روباتیک نیز میباشد، دو تیم متشکل از ۱۱ بازیکن مجازی در یک محیط شبیه سازی شده با یکدیگر بازی میکنند. تلاش شده است که در این محیط، بسیاری از اعمال و حسگرهای روبات‌های واقعی و شرایط واقعی بازی شبیه‌سازی شود. به عنوان مثال بازیکن‌ها در محیط میبینند، میشنوند و میتوانند صحبت کنند.
انجمن کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب با سابقه حضور درخشان در این زمینه، تصمیم به برگزاری مسابقه‌ای جهت ایجاد شور و هیجان همراه با فعالیت علمی در میان دانشجویان دارد که روند آن به شرح زیر است:
این مسابقه شامل سه مرحله کلی مقدماتی، پیشرفته و حرفه‌ای میباشد که تصمیم داریم این مراحل به ترتیب و با فاصله زمانی مشخص به طوری برگزار گردند که تمامی دانشجویان بتوانند در این هماورد شرکت کنند.
هر مرحله شامل چند کارگاه آموزشی میباشد. در مرحله مقدماتی ۶ کارگاه برگزار میگردد که در آن ها به آموزش مختصر زبان ++C، کاربری عمومی سیستم عامل لینوکس و بستر اصلی مسابقات جهانی خواهیم پرداخت. کارگاه‌ها در آمفی تئاتر دانشکده فنی برگزار میشوند و زمان برگزاری آن‌ها به شرح زیر است :

 

یکشنبه - ۱۳۹۴/۱۲/۹
سه شنبه - ۱۳۹۴/۱۲/۱۱
چهار شنبه - ۱۳۹۴/۱۲/۱۲

یکشنبه - ۱۳۹۴/۱۲/۱۶
سه شنبه - ۱۳۹۴/۱۲/۱۸
چهار شنبه - ۱۳۹۴/۱۲/۱۹

زمان برگزاری تمامی کارگاه‌ها ۹ الی ۱۲ صبح میباشد.
در صورت ایجاد تغییر در زمان‌های اعلام شده، زمان‌های جدید از طریق ایمیل و پیامک اطلاع رسانی خواهند شد.
همچنین در صورت عدم امکان شرکت در زمان‌های تعیین شده، میتوانید پس از ثبت نام و پس از برگزاری کارگاه‌ها، فیلم آن‌ها را از دفتر انجمن تهیه نمایید.
با توجه به عدم حمایت مالی از جانب دانشگاه، در این مرحله از مسابقات در مجموع مبلغ ۲۰۰۰۰ تومان جهت هزینه‌های پذیرایی از متقاضیان دریافت میگردد. همچنین در صورت موافقت ریاست دانشکده با ارائه گواهینامه به شرکت کنندگان، متعاقباً هزینه چاپ و صدور گواهینامه نیز دریافت خواهد شد.
جهت ثبت نام میتوانید از روش‌های زیر اقدام نمایید:
1- بات تلگرام: @acetjubot
2- مراجعه به انجمن: ساختمان 5، طبقه اول، اتاق 5101
لازم به ذکر است ثبت نام به منزله موافقت با متن فوق خواهد بود.

کتب و جزوات