Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

بهینه سازی موتور جستجوی بینگ

 موتور جستجوی بینگ و پنجره ای جدید از سئو:

سن دامنه – متصدی سایت:

بینگ اهمیت بیشتری به دامنه هایی با عمر طولانی میدهد . بنابراین میتواند به این معنا باشد که اگر میخواهید موقعیت خوبی در بینگ داشته باشید نظری هم به دامنه های قدیمیتر جهت خریداری داشته باشید . این میتواند به عنوان دادن ارزش بیشتر به متصدی یک وب سایت قلمداد شود . برای بینگ عمر دامنه و اسم ان بسیار مهم است . اگر دامنه شما قدیمی تر از من باشد و هدف ما کلید های اصلی یکسان باشد شما دارای رنکیگ بهتری خواهید بود . بنابراین کیفیت ماندگاری دامنه ای که ثبت شده است ، بهترین گزینه برای رتبه بندی در بینگ است .

قوانین متن:

بینگ اهمیت بیشتری به سایت هایی می دهد که کلمات بیشتر و بهتری از متن داشته باشند . سعی کنید متن های جذاب تری بنویسید. چرا که بینگ از نوشته های جذاب استقبال میکند . اگر مطالبتان در پست بلاگ ، مقاله ، یا وب پیج حداقل ۳۰۰ کلمه داشته باشد احتمالا در رتبه بالاتری در بینگ قرار میگیرید . بنابراین سعی کنید به متن تا حد ممکن اضافه کنید .

لینکهای خارجی – لینکهای خارج از باند:

در بینگ ، لینک های خارجی یا لینک های خارج از باند میتواند جهت ارائه بسیار خوب باشد . شما ملزم به ارائه لینک خارجی یا بیرونی هستید . بسیاری از وب مستر ها به علت ترس از دست دادن رتبه صفحه از ارائه لینک خارج از باند ، به خصوص به گوگل خودداری میکنند . مطمئن شوید که در این کار زیاده روی نکنید چرا که میتواند بر رتبه شما در گوگل تاثیر منفی بگذارد .

بینگ و عنوان های صفحه:

بینگ اهمیت بیشتری به عنوان های صفحه می دهد ، مطمئن شوید عنوانی دارید که مربوط به موضوع است . بنابر این تا میتوانید کلمات اصلی را غنی تر کنید .

بینگ – فلش دوستانه:

برخلاف گوگل سایت هایی که از فلش به شکل رایج استفاده می کنند با بینگ مشکلی نخواهند داشت.

 

MSN Bot:

به ام اس ان بوت از طریق روبوت تکس فایل مرتبط شوید . از آمدن MSNBot به سایت خود اطمینان حاصل کنید چرا که اسپایدری که سایت را پیمایش میکند به دنبال کلمه های اصلی و متن است.

راهنمای HTML:

باید کد HTML که خوب نوشته شده باشد داشته باشید . این قانون یعنی داشتن یک HTML خوب و بی ایراد هم در بینگ و هم در گوگل حائز اهمیت است .

 

 

 

کتب و جزوات